O nás


Hyundai Steel Slovakia s.r.o. patrí do oceľovej rodiny firmy Hyundai Steel Co. Ltd. Hlavnú úlohu v spoločnosti hrajú tri výrobné linky - Slitter Line, Shear Line a TWB line, pomocou ktorých sa zabezpečuje najmä delenie oceľových zvitkov buď pozdĺžne na pásy, alebo priečne na tabule. Výrobné úlohy prebiehajú v závode v Gbeľanoch pri Žiline, kde pracuje 57 zamestnancov. Pod taktovkou spoločnosti prebieha aj nákup kompletného sortimentu materiálu podľa potrieb vlastnej výroby.

Tvarovateľný ako oceľ

Žiadny iný materiál nie je tak tvarovateľný a zároveň pevný ako oceľ. Rovnako aj naša spoločnosť. Ohýbame sa podľa požiadaviek trhu, zdokonaľujeme technológie a neustále sa vyvíjame, no ostávame pevný v našich princípoch. Staráme sa o ľudí aj životné prostredie, recyklujeme suroviny a myslíme ekologicky.

Od dcérskej firmy k svetovému lídrovi

Spoločnosť Hyundai Steel Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2005, kedy sa začalo aj s výstavbou závodu. O rok neskôr úspešne prebehla skúšobná výroba a začali sme s produkciou naplno. Rok 2007 priniesol spoločnosti zisk certifikátu ISO 9001:2000, čím sa Hyundai Steel Slovakia s.r.o. stala prvou kórejskou spoločnosťou certifikovanou na Slovensku. Neuspokojíme sa s málom, preto neustále pracujeme na raste spoločnosti. 

 

Vytvárame hodnoty cennejšie než oceľ

Hyundai Steel je partnerom s ponukou tých najlepších materiálov, ktoré sú potrebné na výrobu vašich ideálnych produktov na základe najlepšej technológie a kvality. Naši zákazníci tak môžu využívať materiál podľa vlastného uváženia a zvyšovaním konkurencieschopnosti produktu sú schopní dosiahnuť optimálny výsledok.

Naši zamestnanci sa na bezpečnom pracovisku neustále usilujú dosiahnuť obchodný cieľ, rastú v schopných profesionálov a spolu so spoločnosťou sa stávajú medzinárodnými hráčmi v oblasti oceliarskeho priemyslu a kórejskej ekonomike.

Spoločnosť Hyundai Steel plní svoju spoločenskú zodpovednosť spájaním sa s miestnou komunitou, dodávateľmi a partnermi na základe spravodlivej a transparentnej konkurencieschopnosti. Spoločnosť Hyundai Steel chce aj naďalej vytvárať vysokokvalitné pracovné miesta.

Hyundai Steel vytvára hodnoty, ktoré sú cennejšie než oceľ. Vzájomným pôsobením a rozvojom našej spoločnosti pokračuje vo vytváraní nového modelu priemyselného ekosystému.

 


Spoľahnite sa na naše služby aj vy!

Hyundai Steel Slovakia – spoločnosť postavená na oceľovom základe.

Kontaktujte nás

Kontaktné údaje