FAMILY DAY 2018


Ako už býva dobrým zvykom, aj tento rok sme sa všetci opäť stretli s našimi rodinami na spoločnej akcii. Stretli sme sa v priestoroch Hotela Gold v Terchovej. Napriek tomu, že bolo 08. septembra, počasie nesklamalo a počas celej akcie bolo príjemne.

Zhruba okolo 9:30 sme sa zišli v záhrade Hotela Gold, kde sme si vypočuli ako bude akcia prebiehať, čo je pre nás pripravené, ako aj bezpečnostné pokyny a upozornenia. Počas celej akcie bol samozrejme pripravený kompletný catering. Bolo z čoho vyberať a tak si každý prišiel na svoje. Pre deti ale aj dospelých bol pripravený pútavý program na tému „z rozprávky do rozprávky“. Deti si mohli vyskúšať niekoľko rôznych rozprávkových hier a svoje výrobky si nechať na pamiatku či zjesť. Na dospelých čakali 2 súťaže. Prvá súťaž bola stavanie veže z kociek, druhá súťaž bola rodinné hľadanie pokladu. Súťaží zúčastňovali okrem zamestnancov aj rodinní príslušníci vrátane detí a hralo sa o zaujímavé ceny.

Po ukončení súťaží nasledovalo vyhodnotenie a to, načo sa deti najviac tešili – na odovzdávanie darčekov. Celý program sa zavŕšil spoločnou fotografiou. Veríme že tohtoročný Family Day bol úspešný a všetci si ho užili. Už teraz sa tešíme na stretnutie budúci rok.

Spoľahnite sa na naše služby aj vy!

Hyundai Steel Slovakia – spoločnosť postavená na oceľovom základe.

Kontaktujte nás

Kontaktné údaje